Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

Faaliyetlerimiz

İngilizcenin En Başından Başlıyoruz
Joyful English olarak İngilizce dil bilginizi sağlam temellere oturtuyoruz. Eğitimlerimizi İngilizce seviyenize göre ayarlıyor ve bu kapsamda detaylı bir dil eğitimi sizlere sunuyoruz.
Konusunda uzmanlaşmış tecrübeli öğretmenlerimiz ile İngilizce lisan seviyenizi yükseltmek çok kolay. Joyful English ofisimize gelin ve size eğitimlerimizden bahsedelim.
Bodrum bölgesinde İngilizce kurs arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Her türlü sorunuz için bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.
Joyful English neler yapıyor?
Joyful English olarak, ihtiyacınız olan kurs hizmetini size getiriyoruz. Kurs eğitimlerimizde bizim önceliğimiz sizin ihtiyacınıza yönelik kurs programları oluşturmaktır. Bizim için önemli olan sizin İngilizce dil bilginizi artırmak ve hem iş hayatınızda hem de günlük yaşamınızda korkmadan akıcı bir dil ile İngilizce konuşmanız.
İster online eğitim alın isterseniz de ofisimize gelin ve eğitimlere katılın. Her seçenekte de İngilizce bilginizi en üst seviye çıkartmak garantimiz altındadır.
Joyful English İngilizce Eğitimleri
Eğer az İngilizce biliyorsanız bu bizim için yeterli değil. Gelin Joyful English Ekibi ile dil kursuna başlayın. En kısa zamanda göreceksiniz ki İngilizce konusunda çok büyük bir yol kat etmişsiniz. Derslere katılan ve gerekli çalışmaları eksizsiz yapan her bir öğrencimiz Joyful English kapısında mutlu ve bir dil daha öğrenmiş olarak çıkıyor. Bu öğrencilerden olmanız hiç de zor değil. Zorlanmadan, sıkılmadan İngilizceyi öğrenmeniz bizim görevimiz. Herkese sağladığımız uygun eğitim paketlerimiz ile Bodrum’dayız.
Kurs Aldıktan Sonra Neler Elde Edersiniz
• İş görüşmelerinde diğer adaylardan bir adım öndesiniz.
Joyful English size sadece teorik İngilizce lisan bilgisi vermez. Öğretmenlerimiz İngilizceyi; akıcı konuşabilmeniz ve günlük hayatta rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar.
• Sertifika almanız gereken sınavlara hazır olursunuz.

Joyful English ile IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlanın. Sınav sonuçlarınız hiç beklemediğiniz şekilde harika gelecek. Üstelik uluslararası platformda geçerli ve Türkiye’de birçok kurum için kanıt niteliğindeki sertifikaları alabilirsiniz.
• Yurt dışı tatilleriniz çok daha eğlenceli geçecek.
Yurt dışı seyahatlerinizde yabancılarla konuşmanın ve kendinizi ifade edebilmenin gücünü hissedeceksiniz. Dünyanın en çok konuştuğu dili bilmek bir ayrıcalıktır.
• Hem iş hem de özel hayatınızda kendinize güveniniz artar.
İngilizce kitapları okuyun, yabancı filmlere gidin. Bu tür aktiviteler sizin için çok kolay ve gündelik hobiler halini almaya başlayacak. Üstelik her geçen gün de İngilizce lisan seviyeniz katbekat artacak.
Neden Sadece İngilizce Kursu?
Joyful English Ekibi olarak, faaliyet alanımızı İngilizce olarak belirledik; çünkü:
• Tek bir alanda profesyonelliğimizi kanıtlayarak sizlere çok daha faydalı olmayı amaçladık.
• Birden çok alana dağılarak öğrencilerimize harcadığımız vakti azaltmak istemedik.
• Tek bir alandaki faaliyetimiz ile sektörümüze Bodrum ilçesinde örnek bir kurs olmayı, sizlere de referans bir ekip olabilmeyi hedefledik.
Sürdürülebilir Hizmetimiz Size İngilizceyi Sevdirmemizle Orantılı
Sizin başarınız bizim başarımızdır. İngilizceyi başarıyla ve heyecanla öğrenmeniz hem bizi geliştiriyor hem de bizim de başarımızı kanıtlıyor. Bu sebeple sürdürülebilir başarılı ve örnek bir kurs olabilmek öğrencilerimizden geçiyor.
Kurs Kapsamımız
Joyful English, İngilizce eğitiminde her zaman referans bir kurum olmayı başarmıştır. Sunduğumuz kurs eğitim paketlerimizde hem İngilizce gramer bilgisi hem de İngilizce yazım deneyimi ayrıca İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmeye yöneliktir Bunu bir denklem gibi düşünün. Bir tanesi bile olmazsa dilediğiniz ve size vaat ettiğimiz İngilizce dil bilgisine erişemezsiniz ve verdiğiniz para, harcadığınız emek boşa gider. Bu sebeple alacağınız eğitimde size bir şey ezberletmek yerine İngilizceyi ana dilinizi öğrendiğiniz gibi vermeye gayret ediyoruz.
Sizin için neler yapabiliriz?
İngilizce öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Size en kapsamlı kurs detaylarını Müşteri Hizmetleri Ekibimiz verecektir. Üstelik ücretsiz İngilizce seviye belirleme sınavı da yapalım. Böylelikle dil seviyenizi birlikte belirler, lisan konusunda eksiklerinizi analiz etmiş oluruz.
Kursa gidip gelecek vaktiniz mi yok? Bizim için problem değil. Online eğitim fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin hem online eğitim olanaklarını hem de ödeme kolaylıklarını anlatalım.
İngilizce bundan sonra yabancı dil olmaktan çıkacak
Bugün bir karar verin ve kendiniz için hayatınız boyunca size fayda sağlayacak bir şey yapın. İngilizce öğrenmek genel geçer bir moda değil, günümüz dünyasında bir zorunluluktur. Bu zorunluluğu Joyful English ile aşabilir ve kendinize yatırım yapabilirsiniz.

Cevap Yaz
Merhaba 👋
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı olabilirim ?