Hakkımızda

Joyful English dil kursuna

Hoşgeldiniz!

Hakkımızda

İngilizce Çok Kolay

Joyful English ekibi olarak Türkiye’de İngilizce bilmeyen kalmasın mottosuyla yola çıktık. 10 yaş üstü tüm bireylere İngilizceyi öğretiyor, öğretirken de sevdiriyoruz. Modern eğitim teknikleri ile her zaman en üst kalitede kurs programları organize ediyoruz.
Dünya genelinde en çok konuşulan dil İngilizce artık herkes için olmazsa olmaz bir dil bilgisi halini almış durumda. Siz de Joyful English Ailesi’ne katılın. Deneyimli ve konusunda uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile dünyaya açılın, ana diliniz gibi İngilizce konuşun.

Eğlenerek Öğrenin
Dil öğrenilirken o dili sevmek de gerekli; çünkü bol bol pratik yaptıkça İngilizceye aşina olmaya başlarsınız. Biz size sunduğumuz eğitim paketleriyle sadece İngilizceyi öğretmeyi değil aynı zamanda İngilizce konuşmayı sevdirmeyi ve İngilizce üzerinde araştırma merakı içinde olmanızı da hedefliyoruz.
Her yerde İngilizce öğrenme imkanı
Joyful English, kaliteli İngilizce eğitimini hem kurum içerisinde verebiliyor hem de kurum dışında boş vakitlerinizi ayarlayabildiğiniz online eğitim imkanlarını da size sunuyor. Bu farklılık, bir çok iş insanına fayda sağlıyor; çünkü yoğun geçen tempoda eğitim kurumuna gidip gelebilmek kimilerimiz için çok zor olabiliyor ya da zaman ayıramayabiliyor.

Joyful English online eğitim fırsatıyla ise bu durumu değiştirdi. Üstelik her bütçeye uygun ders paketleri de sunuyoruz. Joyful English kadrosuyla İngilizce sertifikalı sınavlar TOEFL ve IELTS başta olmak üzere YDS sınavını da başarıyla geçebileceğinizin garantisini vermekteyiz.
Modern ve bilimsel eğitim metotları
Uzman kadromuz, genel geçer öğrenme metotlarını kullanmıyor. Size İngilizceyi kalıcı öğretebilmek için bilimsel alt yapısı olan gerekli tüm öğrenme metotlarını kullanıyor. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun İngilizce öğretmenlerimizin yanı sıra, İngilizce ana dili olan öğretmenlerimizi de kadromuza dahil ettik. Böylelikle konuşma dilinde de başarılı bir eğitimi size sunabiliyoruz.
İş hayatı için İngilizce
Grammer çok iyi bilebilirsiniz; ancak İngilizce konuşamıyorsanız iş hayatına 1-0 yenik başlarsınız. Joyful English konuşma dersleriyle ise bu durumu olumluya çevirmeye ne dersiniz?
Öğrenci memnuniyetiyle başlayan misyon
Sizlerin memnuniyeti, kısacası Joyful English diyen tüm öğrencilerin, aldıkları eğitim sonundaki memnuniyetleri sağlamak bizim ilk ilkemizdir. Bu misyonla yola çıktık ve çok hızlı gelişerek de devam ediyoruz. Teknolojik alt yapıyı sonuna kadar kullanarak, sürdürülebilir eğitimin gücünü sizlere sunma göreviyle de her geçen gün adımızdan söz ettiriyoruz.
İngilizce dil bilginizi hangi seviyeye çıkarmak istersiniz?
Uzman müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşmek ister misiniz? Size uygun bütçeli eğitim modellerimiz ile hedeflediğiniz İngilizce dil bilgisine Joyful English olarak ulaştıralım.
Amacımız;
Yüksek standartlarda eğitimiz ayağınıza kadar getirebilmek.
Konuşma odaklı eğitim sunabilmek.
Grammer’i yetkin öğretebilmek
Dünya standartlarında dil eğitimi verebilmek.
Her yerde geçerli dil sertifikaları edindirebilmek.
Dünya genelinde geçerli dil sınavlarında başarılı olmanızı sağlayabilmek.
%100 Öğrenme garantisi
Öğrencilerimizin eğitimlere devam zorunluluğu vardır. Derslerine düzenli gelen, verilen çalışmaları yapan bütün öğrencilerimizin İngilizceyi öğreneceklerine dair %100 garanti Joyful English ekibi tarafından verilmektedir.
Joyful English ekibi her zaman öğrencilerinin yanında
Dersleri pekiştirmek ya da daha çok pratik yapmak isterseniz öğretmenlerinize her an ulaşabilirsiniz. Dersin bitmesi önemli değil, bizim için en değerlisi sizlerin İngilizce konuşabilmesi.
Joyful English eğitimleri size neler sağlar?
Özgeçmişinize İngilizce dil bilgisini eklersiniz. Üstelik kurumların yaptığı kendi dil sınavlarında da başarılı olabilirsiniz.
İngilizce dil sınavlarında başarılı olabilir ve sertifikaları alabilirsiniz. Edindiğiniz bu sertifikalar ile de birçok yurt dışı okuluna başvurabilir, eğitiminize devam edebilir ya da iş hayatınızda bir adım öne geçebilirsiniz.
Güzel ve aksanlı bir İngilizce dil bilginiz olur. Yurt dışında ya da iş hayatınızda kendinizi iyi ifade edebileceğiniz düzeyde dil bilgisi sahibi olursunuz.
Bizimle iletişime geçin
İngilizce eğitimlerimize yönelik her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçin. Hem seviye tespit sınavımız ile İngilizce dil bilgisini seviyenizi ölçelim hem de sınav sonucunuzun analizini yapalım. Bu analiz çerçevesinde hangi konularda ilerlemeniz gerekli, tespit edelim. Sizinle yaptığımız analiz sonucunda ise size en uygun İngilizce eğitim paketini sunalım.
Verdiğiniz paraya ayırdığınız zamana değsin
İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ve bunun için emek ve para harcıyorsunuz. Üstelik hızlı geçen zaman içerisinde de İngilizce kursu için zaman ayırıyorsunuz. Profesyonel kadrolardan aldığınız eğitimler sayesinde zamanınız, paranız ve emeğiniz boşa gitmez. Joyful English ile profesyonel İngilizce dil bilgisi için ilk adımınızı atın, sizi Joyful English binasından ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Cevap Yaz
Merhaba 👋
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı olabilirim ?